Ettevõte Niidurobot OÜ on LAND SHARK muruniidukite ametlik esindaja Balti riikides. Meil on kogemus robotniidukite müügi, hoolduse ja paigaldusega aastast 2018. Töökindlaid LAND SHARK niiduroboteid on arendatud ja toodetud alates 2007 aastast. Praegu on tootmises robotite seitsmes täiustatud, võimekaim ja kvaliteetseim põlvkond. LAND SHARK niiduroboteid täiustatakse pidevalt nii mehhaaniliste komponentide kui ka tarkvara arenduse suunal. Arendustegevus toimub tootjatehases originaalarendusena, mille olulisemaks aluseks on toodetavate robotniidukite võimekuse pidev seire ning kasutajate tagasiside.

Alustasime algselt kaubamärgiga NIIDUROBOT.
2023 jätkasime juba kaubamärgi LANDSHARK all,
mis sobis kasutamiseks ka väljaspool Eesti turgu.
Euroopas ja mujal maailmas samad robotid aga
aedu hooldanud juba üle 16 aasta
ja täna niidavad muru kokku ca 7 000 000 hektaril,
mis võrdub näiteks ca 1,54 kordse Eesti pindalaga.
Robotid toodetakse ja arendatakse Lawnba tehases
Kagu-Hiinas, mis on kõige arenenum tööstuspiirkond sealses regioonis.

Võrdle niidukeid

Mida meie kliendid
niidurobotitest arvavad?

Valisime niiduroboti parema hinna tõttu. Meie niidukile leidus paigaldusaeg üsna kiirelt. Nüüd niidab kenasti ja kui on olnud vaja abi, siis oleme seda alati saanud.

Mare L.

Igati toredad poisid! Paigaldades arvestati meie erisoovidega ja leiti ning soovitati lahendusi, mis praktikas kogemuste järgi paremini töötaks.

Rein M.

Oleme meie töömesilasega väga rahul. Oli meeldiv üllatus leida taskukohasem lahendus meile. Nüüd oleme uue tegelasega ära harjunud ja tema meiega 🙂

Rita V.

Väga head + super teenindus

Tanel R.