Privaatsuspoliitika

Niidurobot OÜ veebipood on pühendunud teie eraelu puutumatuse kaitsmisele ja austamisele. Ettevõte teeb kõik võimaliku, et meie teostatav isikuandmete töötlemine vastaks Europa Parlamandi Nõukogu 27.04.2016 määrusele (EL) 2016/679 füüsiliste isikute isikuandmete kaitse kohta nende töötlemisel ja selliste andmete liikumise ning direktiiv 95/46/EU kehtetuks tunnistamise kohta (isikuandmete kaitse üldmäärus) Samal ajal kasutame teie isikuandmeid, et täiustada meie tooteid ja teie kogemust, kui teete oste meie juurest mis tahes kanali kaudu.

Käesolev privaatsuspoliitika kehtib isikuandmete töötlemisel, mida kogutakse ja töödeldakse veebipõhiselt, aga ka nende isikuandmete puhul, mida kogutakse teiste kanalite kaudu (telefon, jaemüük, auhinnamängud, kui pole teisiti sätestatud).

Sõltuvalt sellest, milliseid isikuandmeid soovite esitada ja millised on isikuandmete kogumise vormi või viisi eesmärgid, võivad teilt kogutavad andmed olla järgmised:

  • meiliaadress;
  • eesnimi;
  • perekonnanimi;
  • aadress;
  • telefoninumber;

 

Veebisaidi kasutamisel (registreerimine, tellimine jne) saadab brauser teie informatsiooni meie serveritele, sealhulgas teie IP-aadressi, teie külastuse kuupäeva ja kellaaja ning andmed meie veebisaitidel kulutatud aja kohta, URL-i (teie veebisait, kust te tulite); meie veebisaitidel külastatud lehed; ja teave seadme või brauseri kohta (nt brauseri tüüp ja versioon, operatsioonisüsteem).

Teie tellimuse töötlemine

Teie isikuandmete vastutav töötleja on Niidurobot OÜ, juriidilise isiku registrikood : 16417558, asukohaga : Teeveere tn 3 Kuusalu alevik, Kuusalu vald, Harjumaa, 74601; e-post : info@niidurobot.ee.

Tellides meie käest kaupade transporditeenuse, on Niidurobot OÜ (16417558) isikuandmete vastutav töötleja ja edastab kaupade veoks vajalikud isikuandmed volitataud töötlejale Eesti Post AS või mõnele teisele antud veoteenust osutavale ettevõttele.
E-poest kaupa ostes, on Niidurobot OÜ (16417558) on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitataud töötlejale ESTO AS-le.

Teie isikuandmeid ei edastata, ega kasutata muul viisil, kui on vajalik tellimuse täitmiseks.
Kui teil tekib täiendavaid küsimusi, kuidas me kaitseme teie isikuandmeid ja eraelu puutumatust, kirjutage meile e-posti teel info@niidurobot.ee