Kuidas oma niidurobotit regulaarselt puhastada?

Nagu iga liikuv mehhanism, vajab robotniiduk korraliselt hooldamist, mis pikendab niiduroboti eluiga. Pakume teenusena meie tootevaliku niidurobotitele hooldust nii hooaja alguses kui lõpus ja vajadusel niiduhooaja jooksul.

Hooldus sisaldab puhastamist, akude laadimist, lõiketerade kontrolli ja vajadusel vahetamist ning liikuvosade kontrolli. Puhastamise ja terade vahetamise saad niidurobotile teha ka ise, soovitame minimaalselt 2 korda hooaja jooksul seda teha.

Lisaks hooldusele teeme meie niidurobotitele vajalikke remontöid kõikide komponentide parandamiseks või asendamiseks. Hoiame oma laos piisava hulga varuosasid, et tagada võimalikult kiire ja sujuv teenindus. Enne talvepuhkusele saatmist tuleb niidurobot korralikult puhastada ning aku täis laadida. Niiduki aku maksimaalse eluea tagamiseks soovitame niidurobotit hoiustada köetavas siseruumis ning laadida seda ka talve keskel.

Pakume sulle robotniidukite hooajavälist hoiustamist, mille käigus puhkab niidurobot koos laadimisjaamaga meie köetavas laoruumis. Enne hoiustamist teeme robotile suurpuhastuse ja diagnostika võimalike probleemide tuvastamiseks. Kogu hoiuperioodi jooksul hoiame roboti akut kontrollitud olekus ning laetuna.

Regulaarne ja õigeaegne hooldus aitab vältida probleemide ilmnemist aktiivsel niiduajal ning pikendab roboti eluiga.

Talvise hoiustamise ja hoolduse hind 120€.

Jaaninädalal E1600/E1600T soodsam

Jaaninädala pakkumine!

E1600 ja E1600T erihinnaga!